Mail Debugger (7.x-3.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Language
ta: மொழி

en: Message
ta: செய்தி

en: Module
ta: கூடகம்

en: To
ta: பெறுநர்

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: E-mail address
ta: மின்னஞ்சல் முகவரி

en: Send
ta: அனுப்புக
