Mail Debugger (7.x-3.1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Subject
af: Onderwerp

en: Language
af: Taal

en: Message
af: Boodskap

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: E-mail address
af: E-posadres

en: Send
af: Stuur
