Mail Debugger (7.x-3.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: Subject
ar: الموضوع

en: Language
ar: اللغة

en: Message
ar: الرسالة

en: Module
ar: الوحدة

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: E-mail address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Send
ar: أرسل
