Mail Debugger (7.x-3.1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Development
bg: Разработка

en: Subject
bg: Тема

en: Language
bg: Език

en: Message
bg: Съобщение

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: E-mail address
bg: E-mail адрес

en: Send
bg: Изпрати
