Mail Debugger (7.x-3.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: To
bo: སྐུར་ས

en: E-mail address
bo: གློག་ཡིག

en: Send
bo: སྐུར་བ
