Mail Debugger (7.x-3.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Subject
bs: Naslov

en: Language
bs: Jezik

en: Message
bs: Poruka

en: E-mail address
bs: Email adresa

en: Send
bs: Pošalji
