Mail Debugger (7.x-3.1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: Subject
cs: Předmět

en: Language
cs: Jazyk

en: Message
cs: Zpráva

en: Module
cs: Modul

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: E-mail address
cs: E-mailová adresa

en: Send
cs: Poslat

en: Send mail
cs: Poslat e-mail
