Mail Debugger (7.x-3.1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: Subject
da: Emne

en: Language
da: Sprog

en: Message
da: Meddelelse

en: Module
da: Modul

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: E-mail address
da: E-mail-adresse

en: Send mail
da: Send e-mail
