Mail Debugger (7.x-3.1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: E-mail address
dz: གློག་འཕྲིན་གྱི་ཁ་བྱང།
