Mail Debugger (7.x-3.1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Development
es: Desarrollo

en: Subject
es: Asunto

en: Language
es: Idioma

en: Message
es: Mensaje

en: Module
es: Módulo

en: To
es: Para

en: From
es: Desde

en: E-mail address
es: Dirección de correo electrónico

en: Send
es: Enviar

en: Send mail
es: Enviar correo
