Mail Debugger (7.x-3.1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Subject
hu: Tárgy

en: Language
hu: Nyelv

en: Message
hu: Üzenet

en: Module
hu: Modul

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: E-mail address
hu: E-mail cím

en: Send
hu: Küldés

en: Send mail
hu: Levél küldése

en: Enter a valid e-mail address.
hu: Érvényes email címet kell megadni.
