Mail Debugger (7.x-3.1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Development
id: Pengembangan

en: Subject
id: Judul

en: Language
id: Bahasa

en: Message
id: Pesan

en: Module
id: Modul

en: To
id: Untuk

en: From
id: Dari

en: E-mail address
id: Alamat email

en: Send
id: Kirim
