Mail Debugger (7.x-3.1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Subject
ka: სათაური

en: Language
ka: ენა

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Module
ka: მოდული

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: E-mail address
ka: ელ. ფოსტის მისამართი

en: Send
ka: გაგზავნა
