Mail Debugger (7.x-3.1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Development
kk: Дамыту

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Language
kk: Тіл

en: Message
kk: Хабарлама

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: E-mail address
kk: Электрондық мекенжай

en: Send
kk: Жіберіңіз
