Mail Debugger (7.x-3.1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Language
ku: زمان

en: Message
ku: پەیام

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: E-mail address
ku: ئیمێل ئەدرێس

en: Send
ku: بینێره‌
