Mail Debugger (7.x-3.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Language
mn: Хэл

en: Message
mn: Зурвас

en: E-mail address
mn: Цахим шуудангийн хаяг

en: Send
mn: Илгээх
