Mail Debugger (7.x-3.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Language
mr: भाषा

en: Message
mr: संदेश

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: E-mail address
mr: ई-मेल पत्ता

en: Send
mr: पाठवा
