Mail Debugger (7.x-3.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Message
my: သတင်း

en: From
my: မှ

en: E-mail address
my: အီးမေးလ်လိပ်စာ
