Mail Debugger (7.x-3.1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Development
nn: Utvikling

en: Subject
nn: Emne

en: Language
nn: Språk

en: Message
nn: Melding

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: E-mail address
nn: E-postadresse
