Mail Debugger (7.x-3.1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: Subject
sk: Predmet

en: Language
sk: Jazyk

en: Message
sk: Správa

en: Module
sk: Modul

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: Send
sk: Odoslať

en: Send mail
sk: Poslať mail
