Mail Debugger (7.x-3.1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Subject
sv: Ämne

en: Language
sv: Språk

en: Message
sv: Meddelande

en: Module
sv: Modul

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: E-mail address
sv: E-postadress

en: Send
sv: Skicka

en: Send mail
sv: Skicka e-post
