Mail Debugger (7.x-3.1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: Subject
tr: Konu

en: Language
tr: Dil

en: Message
tr: İleti

en: Module
tr: Modül

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: E-mail address
tr: E-posta adresi

en: Send
tr: Gönder

en: Send mail
tr: E-posta gönder
