Mail Debugger (7.x-3.1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: Subject
uk: Тема

en: Language
uk: Мова

en: Message
uk: Повідомлення

en: Module
uk: Модуль

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: E-mail address
uk: Адреса електронної пошти

en: Send
uk: Надіслати

en: Send mail
uk: Відправити пошту

en: Account blocked.
uk: Обліковий запис заблокований.

en: Message sent
uk: Повідомлення відправлено
