Mail Debugger (7.x-3.2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Development
am: ልማት

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Language
am: ቋንቋ

en: Message
am: መልእክት

en: E-mail address
am: ኢ-ሜል አድራሻ
