Mail Debugger (7.x-3.2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Subject
ca: Assumpte

en: Language
ca: Llengua

en: Message
ca: Missatge

en: Module
ca: Mòdul

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Send
ca: Enviar
