Mail Debugger (7.x-3.2) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: Subject
eu: Gaia

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Message
eu: Mezua

en: Module
eu: Modulua

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: E-mail address
eu: Helb. elek.

en: Send
eu: Bidali
