Mail Debugger (7.x-3.2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Development
fr: Développement

en: Subject
fr: Objet

en: Language
fr: Langue

en: To
fr: À

en: From
fr: A partir de

en: E-mail address
fr: Adresse de courriel

en: Send
fr: Envoyer

en: Send mail
fr: Envoyer le courriel
