Mail Debugger (7.x-3.2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Development
gu: વિકાસ

en: Subject
gu: વિષય

en: Language
gu: ભાષા

en: Message
gu: સંદેશ

en: E-mail address
gu: ઈન્ટરનેટ પત્ર વ્યવહારનું સરનામું

en: Send
gu: મોકલો
