Mail Debugger (7.x-3.2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Development
he: פיתוח

en: Subject
he: נושא

en: Language
he: שפה

en: Message
he: הודעה

en: Module
he: מודול

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Send
he: שלח

en: Send mail
he: משלוח דוא"ל
