Mail Debugger (7.x-3.2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Development
hi: उद्विकास

en: Subject
hi: विषय

en: Language
hi: भाषा

en: Message
hi: संदेश

en: Module
hi: मॉड्यूल

en: To
hi: को

en: From
hi: से

en: E-mail address
hi: ई-मेल पता

en: Send
hi: भेजें
