Mail Debugger (7.x-3.2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Development
is: Þróun

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Language
is: Tungumál

en: Message
is: Skilaboð

en: Module
is: Eining

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: E-mail address
is: Netfang

en: Send
is: Senda
