Mail Debugger (7.x-3.2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Development
ja: 開発

en: Subject
ja: 件名

en: Language
ja: 言語

en: Message
ja: メッセージ

en: Module
ja: モジュール

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: E-mail address
ja: メールアドレス

en: Send
ja: 送信

en: Send mail
ja: メール送信
