Mail Debugger (7.x-3.2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: Subject
jv: Subyek

en: Language
jv: Basa

en: Message
jv: Pesen

en: Module
jv: Modul

en: To
jv: Marang

en: E-mail address
jv: Alamat e-mail

en: Send
jv: Kirim
