Mail Debugger (7.x-3.2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Language
km: ភាសា

en: Message
km: សារ

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: E-mail address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Send
km: ផ្ញើ
