Mail Debugger (7.x-3.2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Subject
lt: Tema

en: Language
lt: Kalba

en: Message
lt: Žinutė

en: Module
lt: Modulis

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Send
lt: Siųsti

en: Send mail
lt: Siųsti laišką
