Mail Debugger (7.x-3.2) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: Subject
lv: Temats

en: Language
lv: Valoda

en: Message
lv: Ziņojums

en: Module
lv: Modulis

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Send
lv: Sūtīt

en: Send mail
lv: Sūtīt pastu
