Mail Debugger (7.x-3.2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ

en: E-mail address
ml: ഇ-മെയില്‍ വിലാസം
