Mail Debugger (7.x-3.2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: Subject
oc: Objècte

en: Language
oc: Lenga

en: Message
oc: Messatge

en: Module
oc: Modul

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: E-mail address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Send
oc: Mandar

en: Send mail
oc: Mandar lo corrièrs electronic
