Mail Debugger (7.x-3.2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Subject
pl: Tytuł

en: Language
pl: Język

en: Message
pl: Wiadomość

en: Module
pl: Moduł

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: E-mail address
pl: Adres e-mail

en: Send
pl: Wyślij

en: Send mail
pl: Wysyłka e-mail

en: Enter a valid e-mail address.
pl: Wprowadź prawidłowy adres e-mail.
