Mail Debugger (7.x-3.2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Subject
pt: Assunto

en: Language
pt: Idioma

en: Message
pt: Mensagem

en: Module
pt: Módulo

en: To
pt: Para

en: From
pt: De

en: E-mail address
pt: Endereço de e-mail

en: Send
pt: Enviar

en: Send mail
pt: Enviar email

en: Enter a subject
pt: Digite o assunto
