Mail Debugger (7.x-3.2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Subject
ro: Subiect

en: Language
ro: Limba

en: Message
ro: Mesaj

en: Module
ro: Modul

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: E-mail address
ro: Adresa de e-mail

en: Send
ro: Trimite
