Mail Debugger (7.x-3.2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Development
sl: Razvoj

en: Subject
sl: Zadeva

en: Language
sl: Jezik

en: Message
sl: Sporočilo

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: E-mail address
sl: Elektronski naslov

en: Send
sl: Pošlji
