Mail Debugger (7.x-3.2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Subject
te: విషయం

en: Language
te: భాష

en: Message
te: సందేశం

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: E-mail address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Send
te: పంపించు
