Mail Debugger (7.x-3.2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: E-mail address
ug: ئې-خەت ئادرىسى

en: Send
ug: يوللاش
