Mail Debugger (7.x-3.2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Subject
cy: Testun

en: Language
cy: Iaith

en: Message
cy: Neges

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: E-mail address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: Send
cy: Anfon
