Mail Debugger (7.x-3.2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Subject
el: Θέμα

en: Language
el: Γλώσσα

en: Message
el: Μήνυμα

en: Module
el: Μονάδα

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: E-mail address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Send
el: Αποστολή
