Mail Debugger (7.x-3.2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Subject
eo: Temo

en: Language
eo: Lingvo

en: Message
eo: Mesaĝo

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: E-mail address
eo: Retpoŝtadreso

en: Send
eo: Sendu
