Mail Debugger (7.x-3.2) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Development
fa: توسعه

en: Subject
fa: موضوع

en: Language
fa: زبان

en: Message
fa: پیغام

en: Module
fa: ماژول

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: E-mail address
fa: نشانی پست الکترونیک

en: Send
fa: ارسال

en: Send mail
fa: ارسال نامه
