Mail Debugger (7.x-3.2) - en to gd translation catalogue (7 entries)

en: Development
gd: Leasachadh

en: Subject
gd: Cuspair

en: Language
gd: Cànan

en: Message
gd: Teachdaireachd

en: Module
gd: Mòideal

en: To
gd: Gu

en: E-mail address
gd: Seòladh puist-d
