Mail Debugger (7.x-3.2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Development
it: Sviluppo

en: Subject
it: Oggetto

en: Language
it: Lingua

en: Message
it: Messaggio

en: Module
it: Modulo

en: To
it: A

en: From
it: Da

en: E-mail address
it: Indirizzo e-mail

en: Send
it: Invia

en: Send mail
it: Invio mail
